W dniach 25–27 marca 2026 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym „Leon”, organizowanym przez Centrum Rozwoju Edukacji. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów z klas I–VIII. Konkurs miał formę testu składającego się z pytań zamkniętych, sprawdzających umiejętność logicznego myślenia oraz wiedzę matematyczną uczestników.
Z radością informujemy, że poznaliśmy już wyniki tegorocznej edycji konkursu. Wśród laureatów znalazło się siedmioro uczniów naszej szkoły, którzy osiągnęli wysokie miejsca w skali kraju:
- Klara Karczmarska (kl. II) – 5 miejsce,
- Ewa Dąbrowska (kl. II) – 6 miejsce,
- Aleksandra Tałanda (kl. II) – 8 miejsce,
- Justyna Ptaszek (kl. III) – 7 miejsce,
- Wiktoria Bielecka (kl. III) – 8 miejsce,
- Sebastian Szpyt (kl. V) – 5 miejsce,
- Natalia Szpyt (kl. VII) – 7 miejsce.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a szczególnie laureatom, którzy dzięki swojej wiedzy, zaangażowaniu i systematycznej pracy osiągnęli tak znakomite wyniki.
Życzymy kolejnych sukcesów oraz nieustającej pasji do odkrywania matematycznych tajemnic!
Szkolni koordynatorzy konkursu:
Agnieszka Dziewa
Eliza Gomółka











