5.png

memory master

 

Uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych im. Jana Pawła II w Stojeszynie Pierwszym wzięli udział w Ogólnopolskim Konkursie Leksykalnym Memory Master, sprawdzającym znajomość słownictwa. Konkurs stanowił doskonałą okazję do rozwijania kompetencji językowych, ćwiczenia pamięci oraz sprawdzenia swoich umiejętności na tle uczniów z całej Polski.

Najlepsze wyniki spośród uczniów naszej szkoły uzyskali:

- Karol Hys (klasa IV)

- Cezary Dąbrowski (klasa V) – wyróżnienie

- Kornelia Misiak (klasa V)

- Faustyna Kołpa (klasa VI)

- Natalia Szpyt (klasa VII)

- Julia Walczak (klasa VIII)

Serdeczne gratulacje kierujemy do wszystkich uczestników konkursu za zaangażowanie, chęć rozwijania swoich umiejętności językowych oraz godne reprezentowanie naszej szkoły. Szczególne brawa należą się Cezaremu Dąbrowskiemu za zdobycie wyróżnienia.

Życzymy wszystkim uczniom dalszych sukcesów oraz nieustającej pasji do nauki języka angielskiego!