Uczennica kl. 8-Julia Walczak wzięła udział w XXI edycji wojewódzkiego konkursu „Animowana Chemia”, organizowanym przez Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie. Konkurs odbywał się pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty i Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Julia przygotowała prezentację dotyczącą kwasu siarkowego(VI), w której w ciekawy sposób przedstawiła właściwości i zastosowania tego związku. Za swoją prezentację Julia otrzymała dyplom wyróżnienia oraz nagrody od organizatorów. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Agnieszka Dziewa











